Лисичанського педагогічного коледжу
Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

Події

23 травня 2017 року на базі Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти відбулась творча зустріч з доктором педагогічних наук, професором кафедри педагогіки та методики початкової і дошкільної освіти Інституту педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка - Катериною Леонідівною Крутій.

   

27 березня 2017 року на базі Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти для студентів 4 курсів відбулась презентація відеофільму «Від Малої Батьківщини до Великої Країни» у рамках проекту «Єдина і сильна».

   

16 лютого 2017 року на базі ДЗН «Шпачок» в рамках освітнього округу відбувся семінар «У світі прекрасного». В роботі семінару прийняли участь студенти групи 3-АД, викладач Лисичанського педагогічного коледжу Сидоренко Н.М., вихователі та адміністрація ДНЗ «Шпачок».

   

Завідувач лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти Аль-Хамадані Н.Д., взяла участь у І Міжнародній науковій конференції Української асоціації дослідників освіти «Емпіричні дослідження для реформування освіти в Україні», яка відбулась 11 лютого 2017 року в Американському домі Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні м. Київ.

   

12 грудня 2016 року творча група Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти у складі викладачів Аль-Хамадані Н. Д., Матліної О. В., Сидоренко Н. М., організувала педагогічний лайфхакінг «Нетворкінг: навчання професії вихователя у майбутньому».

   

1 грудня 2016 року творча група Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти у складі викладачів Аль-Хамадані Н. Д., Сидоренко Н. М., та студентів групи 4-АД взяли участь у батьківській конференції «Від серця до серця» на базі Комунального дошкільного навчального закладу № 7 «Іскорка» Лисичанської міської ради.

   
4 жовтня 2016 року на базі Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти відбувся регіональний педагогічний форум «Дошкілля Луганщини в сучасних реаліях» під гаслом «Плекаємо разом майбутнє Луганщини».
   

1 вересня 2016 року

Лабораторія фахової компетентності педагога дошкільної освіти розпочала новий навчальний рік воркшопом «Я - майбутній профі».

   

Щороку на початку літа, 1-го червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в своїх нащадках ми хочемо бачити здійснення власних мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

   

25 квітня 2016 року творча група Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти у складі викладачів Аль-Хамадані Н. Д., Сидореноко Н. М., та студентів групи 4-АД Дідович М., Купіної А., Срібної Ю., Токар А., взяли участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Дошкільна інклюзивна освіта — актуальна потреба сьогодення»

   
В рамках Днів науки-2016 14 квітня 2016 року відбувся обласний методичний мультидіалог «Формування професійних компетентностей майбутніх фахівців в умовах сучасної освіти» з метою презентації діяльності циклової комісії загальної та дошкільної педагогіки і психології та ії лабораторій ) за 2015-2016 навчальний рік.

ПЕДАГОГ НА ПЕРЕДОВІЙ

З істинним Педагогом і Чоловіком, який зараз захищає всіх дітей України, протидіючи російському агресору на сході нашої держави, хочемо познайомити відвідувачів сайту нашої лабораторії.

 

 

Детально

 

 

Методичні рекомендації щодо використання в роботі кваліметричної моделі

Щодо визначення рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку
за допомогою кваліметричної моделі

     06.11.2015                                                                                                             №1/9-535

 

Міністерством освіти і науки України, на виконання статті 22 За¬кону України «Про дошкільну освіту» про обов'язкове виконання до¬шкільними навчальними закладами, незалежно від підпорядкування, типу і форми власності, державних вимог до рівня розвиненості та вихованості дитини дошкільного віку, визначених Базовим компо¬нентом дошкільної освіти та з метою моніторингу якості освітнього процесу, створено робочу групу для розроблення критеріїв визначен¬ня рівня розвитку дитини, до складу якої увійшли науковці, методис¬ти, практики (наказ від 03.11.2014 № 1255 «Про утворення робочої групи з розроблення критеріїв визначення рівня розвитку дитини за Базовим компонентом дошкільної освіти та інструментарію їх практичного застосування»).

Робочою групою проведено відповідну роботу та взято кваліметричний підхід до організації освітнього моніторингу оцінювання якісних показників за методикою доктора педагогічних наук Єльникової Г. В.

Просимо довести до відома працівників районних (міських) управлінь (відділів) освіти, керівників та педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів методичні рекомендації щодо використання в роботі кваліметричної моделі оцінювання рівня розвитку дитини та інструментарій її практичного застосування, що додаються.

Електронний варіант кваліметричної моделі оцінювання рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку розміщено на офіційному сайті міністерства освіти і науки в розділі "Дошкільна освіта" за посиланням:
http://mon.gov.ua/activity/education/doshkilna/norm-baza.html.

 

Детально

 

 

19 лютого 2016 року в день народження Софії Русової відбулася презентація проекту «Софія Русова – 160 років» для студентів спеціальності «Дошкільна освіта».
   
Купіна Анастасія здобула перемогу з науковою роботою «Формування комунікативної поведінки у дітей дошкільного віку засобами смарт-технологій»
   
16 грудня 2015 року на базі Лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти в рамках експериментального дослідження «Нетворкінг як засіб підвищення професійної майстерності вихователя дошкільного закладу», відбувся коучинг «Гуманно-особистісний підхід до дитини в освітньому процесі».
   
11 грудня 2015 року було проведено І етап Всеукраїнської студентської Олімпіади на спеціальності «Дошкільна освіта»
   
29 вересня 2015 року в Лисичанському педагогічному коледжі пройшов міський педагогічний батл «Щаслива дитина в мирній країні», присвячений Всеукраїнському дню працівника дошкільної освіти.
   

9 вересня 2015 року

Одним із засобів успішної підготовки студентів 2-4 курсів до самостійної роботи є педагогічна практика, яка проводиться в умовах, максимально наближених до професійної діяльності.

   

2 вересня 2015 року відбувся перший фестиваль-форум національно-патріотичних справ «Тобі, моє Лисиче!».

   

17 серпня 2015 року

Щиро вітаємо викладачів і студентів з початком нового навчального року!

   

21 квітня 2015 року був проведений звіт циклової комісії викладачів дошкільної педагогіки «Особистісний зріст майбутнього вихователя як умова професійного благополуччя»

   

20 квітня 2015 року на спеціальності «Дошкільна освіта» з нагоди світлого величного християнського свята – Воскресіння Христового пройшла творча виставка пасхальних яєць.

   

8 квітня 2015 року у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся методичний квест «Розвиток сучасної субкультури дошкільника засобами інформаційного середовища»

   

27 березня 2015 року

Весна, краса та дитинство – у роботах Ольги Стешенко Студентам коледжу добре знайоме ім'я студентки ІІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Ольги Стешенко. 

   

20 березня 2015 року на базі КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відбулася ювілейна Х Міжвузівська дистанційна науково-практична конференція «Сучасне дошкілля: реалії та перспективи»

   

9 березня 2015 року Шановні абітурієнти! Наближається час вибору вашої майбутньої професії. Запрошуємо вас обрати найгуманнішу професію людства – вихователя дошкільного закладу!

   

26 лютого 2015 року за планом роботи освітнього округу на базі дитячого садку «Шпачок» був проведений семінар-тренінг «Розвиток креативності дошкільників засобами театральної діяльності».

   

26 січня 2015 року розпочалась переддипломна педагогічна практика для студентів 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» ОКР «молодший спеціаліст».

   

20 січня 2015 року у педагогічному коледжі було проведено I етап Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Дошкільна освіта» .

   

12 січня 2015 року студенти спеціальності «Дошкільна освіта» Лисичанського педагогічного коледжу знову сіли за парти у рідних аудиторіях

   

30 грудня 2014 року викладачі циклової комісії дошкільної педагогіки у грудні прийняли участь у серії тренінгів

   

З 25 вересня по 1 жовтня 2014 року в рамках святкування Дня працівників дошкiльної освіти був проведений конкурс творчих проектів «Комеді чилдрен» - крок в щасливе дитинство».

   

З початку навчального року вперше приступили до проходження пробної педагогічної практики студенти 2 курсу у дитячому садку «Шпачок».

   

15 квітня в ДНЗ №8 «Світлячок» в рамках освітнього округу відбувся семінар-практикум «Інноваційні технології в дошкільній освіті України: дитина в комп'ютерно - ігровому середовищі». Метою семінару було: актуалізувати знання педагогів та студентів щодо інноваційних технологій в дошкільній освіті; висвітлити проблеми та умови впровадження ІКТ-технології в освітній процес ДНЗ

   

5 грудня в ДНЗ №8 «Світлячок» в рамках роботи освітнього округу відбувся черговий захід – педагогічний практикум «Сучасні технології навчання дітей елементам грамоти».

   
12 листопада на базі ДНЗ «Світлячок» в рамках освітнього округу був проведений науково-практичний семінар на тему: «Проблема мовленнєвої агресії у педагогічній практиці».
   

28 вересня все прогресивне людство вшановує пам'ять видатного педагога, вченого, письменника В.О. Сухомлинського. Протягом вересня в коледжі пройшли низка заходів, присвячених 95-й річниці з дня народження В.О. Сухомлинського.

   

24 вересня, в рамках роботи освітнього округу, в дитячому садку №8 «Світлячок» був організований семінар – практикум «Сучасний медіапростір та його вплив на світогляд дитини» з метою розкриття головної ідеї свята Дня довкілля

   

16 квітня на базі ДНЗ «Світлячок» в рамках освітнього округу був проведений семінар-практикум на тему: «Використання арт-терапевтичних технік в умовах ДНЗ».

   

14 березня в рамках діяльності освітнього округуна базі дитячого садка «Шпачок» відбувся семінар-практикум «Сучасні підходи до пізнавального розвитку дошкільника».

   

27 лютого в коледжі відбувся регіональний науково-практичний семінар «Професійна компетентність майбутнього вихователя» та відкриття на базі Лисичанського педагогічного коледжу лабораторії фахової компетентності педагога дошкільної освіти.

 

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2013-2016